Oferta

zeby akrylowe

Zęby sztuczne

Oferujemy trzy linie zębów akrylowych wykonywanych z wysokiej jakości podwójnie usieciowanych polimerów. Są to zęby trójwarstwowe WIEDENT ESTETIC, trójwarstwowe ALMAMISS z dodatkiem polimeru typu IPN
oraz zęby dwuwarstwowe CLASSIC. W ofercie znajdują się również zęby inkrustowane.


materialy akrylowe

Materiały akrylowe

Proponujemy tworzywa akrylowe do wykonywania i napraw płyt protez, aparatów ortodontycznych oraz stałych i tymczasowych koron i mostów.
W skład tych tworzyw wchodzą dobrej jakości polimery metakrylanu metylu gwarantujące dużą twardość i odporność na ścieranie wykonywanych z nich uzupełnień protetycznych.


woski dentystyczne

Woski dentystyczne

Oferowane woski są wytwarzane z wosku pszczelego i naturalnych żywic dzięki czemu mają bardzo dobre właściwości plastyczne i przyjemny miodowy zapach.


materialy polerskie

Materiały polerskie

Szczotki do polerowania, zarówno tekstylne od lat cieszące się uznaniem klientów, jak i tekstylne z włosiem produkowane od niedawna charakteryzuje znaczna trwałość osiągana dzięki używaniu do ich produkcji specjalnie dobranych tkanin i włosia.


inne produkty

Inne produkty

Wzorce kolorów i kształtów używane zarówno przez techników dentystycznych jak i lekarzy stomatologów umożliwiają wykonanie właściwego, zadowalającego pacjenta uzupełnienia. Estetyczne i funkcjonalne akcesoria do przechowywania zębów i narzędzi służą ułatwieniu organizacji miejsca pracy.