zęby Wiedent Estetic

Szanowni Państwo,
wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zgodnie z ich sugestiami postanowiliśmy udoskonalić nasz sztandarowy wyrób - zęby ESTETIC. Zmieniliśmy recepturę tak aby polepszyć właściwości fizyczne zębów czyli ich odporność na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Obecnie dentyna i szkliwo mają taką samą twardość i tylko szyjka jest bardziej miękka - w celu zapewnienia elastyczności i dobrego łączenia się zębów z masą na płyty protez.Twardość zębów ESTETIC wynosi 250 MPa i jest większa od twardości zębów naturalnych. Zęby ESTETIC z nowego materiału są dla odróżnienia od produkowanych wcześniej układane na szarych i nieprzezroczystych płytkach.

"Nowe" zęby w najpopularniejszych kolorach i fasonach są już w sprzedaży, a kolejne będą pojawiać się sukcesywnie wypierając "stare". Przez pewien czas będą funkcjonować na rynku obok siebie co może utrudnić Państwu pracę przez konieczność tłumaczenia klientom na czym polega różnica. Mamy jednak nadzieję, że po zapoznaniu się z nowym produktem Wasi klienci jeszcze chętniej będą sięgać po zęby ESTETIC co jest naszym wspólnym celem.

Dodatkową zmianą w ofercie zębów ESTETIC jest zmiana w wyglądzie pudełek. Nowe pudełka utrzymane w dotychczasowej tonacji kolorystycznej zmieniły nieco wygląd.

Powyższe zmiany to przejaw chęci oferowania coraz znakomitszych produktów. Mamy nadzieję, że zostaną one przez Państwa docenione.