zęby Wiedent Estetic

Zęby akrylowe Wiedent Estetic ce

loga WiedentEstetic

Szanowni Państwo,
wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zgodnie z ich sugestiami postanowiliśmy udoskonalić nasz sztandarowy wyrób - zęby Wiedent ESTETIC. Zmieniliśmy recepturę tak aby polepszyć właściwości fizyczne zębów czyli ich odporność na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Obecnie dentyna i szkliwo mają taką samą twardość i tylko szyjka jest bardziej miękka - w celu zapewnienia elastyczności i dobrego łączenia się zębów z masą na płyty protez.Twardość zębów Wiedent ESTETIC wynosi 250 MPa i jest większa od twardości zębów naturalnych. Zęby Wiedent ESTETIC z nowego materiału są dla odróżnienia od produkowanych wcześniej układane na szarych i nieprzezroczystych płytkach.

plytki zebow

"Nowe" zęby w najpopularniejszych kolorach i fasonach są już w sprzedaży, a kolejne będą pojawiać się sukcesywnie wypierając "stare". Przez pewien czas będą funkcjonować na rynku obok siebie co może utrudnić Państwu pracę przez konieczność tłumaczenia klientom na czym polega różnica. Mamy jednak nadzieję, że po zapoznaniu się z nowym produktem Wasi klienci jeszcze chętniej będą sięgać po zęby Wiedent ESTETIC co jest naszym wspólnym celem.

Dodatkową zmianą w ofercie zębów Wiedent ESTETIC jest zmiana w wyglądzie pudełek. Nowe pudełka utrzymane w dotychczasowej tonacji kolorystycznej zmieniły nieco wygląd.

opakowania

Powyższe zmiany to przejaw chęci oferowania coraz znakomitszych produktów. Mamy nadzieję, że zostaną one przez Państwa docenione.